ثروتمندان هالیوود که روزگاری بسیار فقیر بودند / عکس

1سلن دیون: امروز دنیا زیر پای این زن است اما بهتر است بدانید که او در یک خانواده خیلی فقیر به دنیا آمد، او دارای ۱۴ خواهر وبرادر بود. او و خواهرانش در یک کلوپ شبانه کار میکردند تا مخارج خود را تامین کنند و از اینجا بود که سلن دیون به شهرت رسید.

 

 

 

 

2اپرا وینفری: بارها و بارها زندگی اورا خوانده اید و فقط به ذکر این نکته اکتفا میکنیم که او امروز یکی از ثروتمندان دنیاست.

 

 

 

 

 

3جیم کری: او برای گذران زندگی اش در نوجوانی ۸ ساعت در روز در یک کارخانه کار میکرد و مدت زیادی در یک ون زندگی کرده است او خانواده فقیری داشت و به خاطر علاقه اش به تاتر مدرسه را رها کرد.

 

 

 

 

 

4

جی کی رولینگ: این نویسنده محبوب خالق هری پاتر است او پیشنویس داستان هری پاتر را روی دستمال کاغذیهای رستوران دوستش نوشت چون انقدر پول نداشت که بتواند کاغذ تهیه کند. اوناشران زیادی را ملاقات که هیچکدام حاضر به چاپ داستان او نبودند اما نهایتا یک ناشر باعث شد این زن تبدیل به یکی از زنان ثروتمند شود او دارایی حدود ۱٫۵ میلیارد دلار دارد.

 

 

 

 

 تام کروز: او کودکی سختی داشته است . پدرش مرد بی مسولیت و بد زبانی بوده که دائما فحاشی کرده و مادرش را کتک میزد ، مادرش در زمان کودکی وی از پدرش جدا شده و حضانت بچه را به عهده گرفته است و برای اینکه بتواند مخارج آنها را بپردازد همزمان در ۴ محل کارمیکرده است . تام در دوران کودکی اش به روان پریشی دچار شد و از سن کودکی در یک کارخانه کار میکرده است .

 

/ 0 نظر / 16 بازدید